İletişim
Neden Biz
Onlinext, İhtiyaçlarınıza Çözümler Üretir
WEB TASARIMI
Web sitesi yapılırken nelere dikkat edilmelidir?
  • En önce firmanızı, yerli yabancı rakiplerinizi çok yakından tanımalısınız. Sektörde nerede konumlandığınızın cevabını verebilmelisiniz.
  • Rakiplerinizin sitelerini analiz etmelisiniz. Tasarımınız sonrası bu analiz işlemini düzenli olarak yapmalısınız.
  • Web sitenizin her yönüyle kurumunuzu veya firmanızı yansıtması gerekir. Web siteniz sizin İnternetteki kimliğinizdir.
  • Size en uygun domainin (alan adının) seçilmesi gerekir. İçinde mümkünse anahtar kelimenizin bulunması ve domaininizin kısa-okunaklı olması gerekir.
  • Sattığınız ürün veya hizmetlerin sitenizde sunumu çok önemlidir. Sunum zayıfsa ziyaretçilerin ilgisi çok kısa sürede rakiplerinizin sitelerine yönelecektir.
  • Siteniz ziyaretçilerinize güven vermelidir. Şeffaf hareket etmeli ve onların bilmesi gereken her bilgiyi kolayca ulaşabilecekleri yerlerde sunmalısınız.
  • Sitenizin baştan ayağa SEO ve Pazarlama temelli tasarlanması gerekir. Web tasarımı nesnelerin sağa sola konulması değildir. Ama bugün birçok tasarımcı tasarımı bu şekilde sunmaktadır. Tasarım bahsettiğimiz üzere Google doğal arama sonuçlarında ekstra bir çalışma yapmadan yavaş yavaş yükselebilmenize yardımcı olabilmelidir. Ayrıca Pazarlama mantığı ile tasarlanmalıdır ki firmanızın ve sitenizin kurulma amacı zaten bu. Yani satış. Satış olmadıktan sonra dünyanın en güzel tasarımına sahip olmanız hiçbir şey ifade etmeyecektir.
Neden Biz?
Tasarım, tamamıyla danışmanlık gerektiren bir olgudur. Resmin bütününe bakarak hareket edilmesi gerekir. Projenizin başından sonuna kadar ihtiyacınız olan danışmanlık ve destek hizmetini bizden alabilirsiniz. Böylece siz projenizde size bakan noktlara odaklanabilirsiniz.

Web Tasarım Referanslarımızı Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

WEB TASARIM TEKLİFİ İSTİYORUM
Sektörünüz
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
Telefon No +90  
Mesajınız
(kısaca nasıl bir
web sitesine sahip
olmak istiyorsunuz?)
Teklif Formu
E-ticaret
Neden Biz
Web Tasarımı
Site Haritası
Yardım
Referanslar
www.tekstilonline.com
www.mobilyaarabul.com
www.eticaretegir.com
www.etkilimail.com
Onlinext Bilişim Pazarlama Danışmanlık, E-ticaret
© 1998-2021 Onlinext.com
info@onlinext.com